E Fundit Ditë Ziе Për Bеs Kаllаkun, Hu­m­b Njeriun Më Të Shtrenjtë(Foto)

Ditë zie për Bes Kallakun, humb njeriun më të shtrenjtë / Këngëtari dhe artisti nga Shqipëria, Bes Kallaku sot ka humbur nje person shum te dashur ne jeten e tij, e cila ishte e sëmurë tash e një kohë të gjatë.

Kjo ditë ka qenë mjaftë e trishtueshme për këngëtarin e mirënjohur. Ai ka humbur kete person te cilin do ta kuptoni nga video te cilen ai e ka postuar ne instagram. kliko mbi videon e Bes Kallakut

Leave a Reply

Logged in as admin. Log out?